PLANTICO
Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze
Gołębiew Sp. z o.o.
.
 99-300 Kutno
Gołębiew
tel./fax: 48 24 254 24 98
tel.: 48 24 253 35 87, 254 21 75
.
plantico@plocman.pl
www.golebiew.hostingpro.pl
ПРОПОЗИЦІЯ КВІТІВ   ПРОПОЗИЦІЯ ОВОЧІВ
     
     

Про фірму

Фірма Plantico Hodowla і Nasiennictwo Ogrodnicze Golebiew Sp. z o.o., займається вирощуванням і овочевим і квітковим насінництвом, тепличним вирощуванням овочів і репродукцією посівного зерна. До складу фірми входять, у т.ч.: два відділи садового рослинництва й два власні насінні склади, розташовані в населених пунктах Голембев і Струги під Шимановем.
Насінницьке виробництво здійснюється під ретельним наглядом рослинників і фахівців з насінництва, як у власній фірмі, таки в спеціалізованих насінницьких господарствах. Ми здійснюємо репродукцію насінь у країні й за кордонами Польщі, якщо сорти вимагають інший клімат. На базі сучасної лабораторії, полів для оброблення й залучення до роботи висококласних рослинників, ми здійснюємо виведення нових, усе більше досконалих з погляду вимог великих крупных виробників і рослинників- аматорів сортів.

Наші насіння ми реалізуємо на території всієї країни, як за допомогою власних оптових баз, так і серед фірм, що співробітничають із нами, що займаються садівництвом. Наші рослинники, працівники відділу маркетингу й реклами допоможуть Вам не тільки у виборі відповідних сортів овочів і квітів, але й професійною консультацією в даній області, методах вирощування, захисту рослин і внесення добрив.

У такій основній діяльності, якій являється виведення нових сортів, нам допомагає наш 100- літній досвід, тому що фірма в Голембеві з'явилася в l899 року й відтоді безупинно займається вирощуванням рослин і насінництвом. В 1999 році вона відзначала свій ювілей. Наші сорти знають клієнти, у т.ч. на Україні, у Білорусі, Литві, Естонії, Росії, Саудівській Аравії, ОАЕ, Судані й у ПАР, де минулому зареєстровано 3 нових сорти огірка для вирощування в теплицях.

Фірма Plantico Gоlebіеw працює з усіма великими польськими рослинницькими підприємствами й у пропонованому асортименты має повну гаму польських сортів овочів і квітів.

ПРЕЗИДЕНТ ПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВА
маг-р. інж. Ежи Телега / mgr inz. Jerzy Telega

   

Буряк Опольский (Opolski) - дуже врожайний різновид з довгастим коріннями й округлою підставою. Шкірочка пурпурно-коричнева. Характеризується великою долею товарного кореня у загальному врожаї. Інтенсивно чорна м'якоть відрізняється дуже мало вираженими кільцями на зрізі. Підходить для безпосереднього вживання, зберігання й переробки, особливо як сировина для консервування. У цьому сорті встановлена висока віддача сировини з одиниці маси й одержання високої маси продукту з товарного врожаю, а також більш корисні смакові властивості (дослідження AR у Вроцлаві). Стійкість беталаінових барвників, що знаходяться на зберіганні й, що підігріваються в технологічному процесі соку в цьому сорті є більш високою в порівнянні з багатьма іншими сортами.

   

Помідор Етна (Etna) F1- сорт самодозріваючий, пухко-стебловий, ранній. Плід великий (SO-100 г) не дрібніє, округлий злегка сплюснений, гладкий, добре переносить транспортування, не тріскається. Різновид для переробки, винятково врожайний і постійна в плодоносінні, переносить посуху й похолодання у весняний період, рекомендується для вирощування з посівом безпосередньо в ґрунт. Нагороджена золотою медаллю ярмарку ПОЛЬАГРА (POLAGRA) 1997.

   

Квасоля Еврика (Eureka) - різновид для сухих насінь, рання, тип карликовий, висота рослин 35-40 см, маса 1000 насінь - близько 1000 г, насіння білі.
Більш рання на 2-4 тижні чим квасоля Piekny Jas. Стійка до хвороб. Рекомендується для аматорського вирощування. Глибина посіву 5-6 см на відстані друг від друга 50x25 см. Норма посіву - 80 тис. шт. насінь/га (тобто 65-80 кг) залежно від типу сівалки.

   

Цибуля Kristine - синтетичний сорт, урожайний, з вигідною структурою врожаю (96-98% товарного врожаю), средньопіздній, що одночасно переломлює перо. Надійний у врожайності через велику життєздатність. Підходить для безпосереднього вживання й для довгого зберігання. Цибулини кулясті, з добре прилягаючою лускою золотого кольору. Маса цибулин - 80-100 г. Зміст сухої маси - 10-12%. норма посіву, що рекомендується - 800 тис. насінь / га (тобто 3,0 -- 3,5 кг). Рекомендуємо висів високоточною сівалкою на відстані: 30 + 30 + 30 -f- 30 + 54 см либо 20,5 + 20,5 + 20,5 + 20,5 + 54 см.

   

Квасоля Пантера (Pantera) - низькоросла жовто-стручкова спаржева квасоля. Золота медаль ярмарку Польагра 2001.Середньо-ранній сорт: від висіву до збору врожаю - близько 75 днів. Рослини середньої висоти щільного зовнішнього вигляду. Стручки частково розташовані над листами. Високе розташування нижніх стручків (18 - 22 см) робить сорт зручним для механічного збирання врожаю. Відрізняється:

дуже високою врожайністю свіжих стручків
великою долею товарного врожаю в загальному
дуже довгими, прямими стручками (14-16 см)
м'ясистими стручками, які переростають повільно
гладкою поверхнею стручків без звуження
винятковим смаком без волокон
стійка до антракнозу

   

Салат Бона (Bona) - салат масляний ранній, з листами ясного кольору. Призначений для ґрунтового вирощування з весни до осені, а також для весняного вирощування в закритому ґрунті. Урожайний сорт із округлою голівкою, маса - 350-600 г, рівномірно досягає товарної величини (60-80 днів від посіву до збору врожаю), добре переносить LMV і високі температури в період вирощування, мало схильний до збирання азотанів (нітроефірів).

   

Цибуля Ніагара (Niagara) F1 - гетерозісний, середньо- пізній, дуже врожайний сорт із корисною структурою врожаю, що переломлює перо одночасно. Постійний у врожайності. Підходить для безпосереднього вживання й для зберігання. Робить кулясті цибулини. Суха темно-жовта луска добре прилягає, біло- кремова м'якоть зі змістом сухої маси - 13-14%. Маса цибулин 80-100 г. Норма посіву 800-900 тис. насінь/га (3,0 3,2 кг). Відстань висіву друг від друга 20,5 + 20,5 + 20,5 + 20,5 + 20,5 + 54 см.

 
Por Juhas
 
- późnojesienny, plenny, z dużym udziałem plonu handlowego
 
- łodyga rzekoma 20-25cm, bez tendencji do tworzenia zgrubienia cebulowego
 
- liście ciemnozielone, półwzniesione do wzniesionych
 
- do przetwórstwa i bezpośredniego spożycia